VÝSTAVA OBRAZŮ MALÝCH PACIENTŮ
KLINIKY DĚTSKÉ ONKOLOGIE V BRNĚ

     Nadační fond dětské onkologie Krtek vznikl v roce 1999 a svojí činností se zaměřuje na všestrannou podporu komplexní péče o onkologicky nemocné děti, které absolvují léčbu na Klinice dětské onkologie v Brně. Nadační fond organizuje terapeutické víkendové pobyty pro maminky s dětmi v průběhu léčby, oslavy narozenin, nákup hraček, vybavení hracího koutku, výstavbu ubytovny a venkovní herny a také pomoc drobnějšího charakteru rodinám onkologicky nemocných dětí.
     Dále přispívá na nákup přístrojů ulehčujících dětem složitou diagnostiku a léčbu: například samoobslužné dávkovače léku, infúzní techniku, speciální lůžka a další nezbytné vybavení pro moderní komplexní léčbu dětí se zhoubným onemocněním.
     NF Krtek se však zabývá zejména resocializací dětí, které již léčbu ukončily. Vzhledem k povaze onemocnění zůstává většina dětí a jejich rodičů v intenzívním kontaktu s nadačním fondem Krtek i poté, co se navrátí do běžného života. Pro tyto děti Krtek pořádá letní i zimní ozdravné tábory, tematické víkendové pobyty a rekonvalescenční pobyty u moře.

Těšíme se na setkání s Vámi

S úctou,

Věra Kadlecová, ředitelka NF DO Krtek

 nadační fond dětské onkologie

Zpět na hlavní stránku